Naše projekty

Svět se netočí pouze kolem kryptoměn. Je potřeba prostředky smysluplně poslat dále. Podporujeme pouze etické projekty, které pomáhají naší planetě a lidem.

Naše projekty

logo-charlie-gaming

Vydělávat peníze hraním her bylo doposud snem každého vášnivého gamera. Nyní se však dříve nemožné stává realitou a my Vám rádi pomůžeme, jak tuto jedinečnou příležitost nepropásnout, ale naopak, být u toho od začátku!

logo-water-future

Zajímáme se o vodu, kterou pijeme, která nás obklopuje. Voda je všude kolem nás, je to tekutina, bez které by nebyl život na planetě. Vodu potřebujeme k vaření, zalévání rostlin, praní, úklidu, v průmyslu… prostě každý den.

logo-roduslava

Poznáváním slovanské kultury se stáváme tím, kým jsme. Celiství, radostní a věrní sami sobě. Díky poznání sebe, probouzíme v lidech sounáležitost se svou kulturou a vnitřní sílou. Skrze slovanskou módu, její vnější krásu, pomáháme objevovat a probouzet i krásu vnitřní.

Jan Amos Komenský: Labyrint světa a ráj srdce: Toto dílo je nejvýznamnějším filozofickým spisem napsaným v češtině v exkluzivním velkoformátovém vydání s jedinečnými kolážemi. Kniha obsahuje 54 originálních ilustrací a jednu signovanou litografii, jejichž autorem je Miroslav Huptych.