Naše projekty

Svět se netočí pouze kolem kryptoměn. Je potřeba prostředky smysluplně poslat dále. Podporujeme pouze etické projekty, které pomáhají naší planetě a lidem.

Naše projekty

Nejobsáhlejší web o DeFi na světě

Váš průvodce světem DeFi

Náš tým poskytuje nezaujaté výzkumné analýzy napříč celým sektorem DeFi (decentralizované finance), abyste dokázali rozpoznat úspěšné projekty a vyhnout se potenciálním podvodům. S našimi nezaujatými vhledy a závazkem k transparentnosti můžete činit informovaná rozhodnutí a s jistotou se pohybovat v odvětví.

www.charliedefi.com

Více než 500 detailních analýz projektů

Váš průvodce světem NFT her a Metaverse

Ukážeme vám, jak se pohybovat v tomto novém průmyslu, jak NFT mění herní svět a jak důležitou roli bude hrát Metaverse v blízké budoucnosti. Můžete se na nás spolehnout, že pokryjeme všechno, co se týká NFT a světa Metaverse. Hraní her se již v blízké budoucnosti stane cestou za finanční svobodou. Nezmeškejte to!

www.charliegaming.com

Možná najdeme řešení i pro vaší firmu

Inovativní Web 3.0

Poskytuje komplexní řešení Web 3.0 pro široké uplatnění. Jeho služby zahrnují širokou škálu odvětví, včetně institucionálních konzultací, navazování obchodních vztahů, přístupu k možnostem získání financí, podrobných výzkumů a vzdělávacích materiálů.

www.charlienetwork.com

logo-charlie-network
foto-banka
logo-charlie-pay-new

Inovace v bankovnictví

Spojení tradičního bankovnictví s blockchain technologií

Vyvinuli jsme dvě finanční platformy, jednu na bázi blockchainu, která zahrnuje platební systém a směnárnu kryptoměn, a druhou na bázi fiat měn, která je důvěryhodnou společností a mezinárodním platebním systémem, včetně debetních karet (MasterCard), obě funkčně integrované do jednoho celku.

To umožňuje zákazníkům nepodléhat omezením jedné či druhé strany FIAT / Crypto.

Vybrali jsme ty nejlepší lektory

Nabídka kurzů a konzultací

My v Charlie Academy věříme, že budoucnost každého z nás je v osobním rozvoji na všech dostupných úrovních. Proto vám nabízíme motivaci a podporu v sebepoznání a rozvoji, počínaje rozpoznáním vašich talentů a využití vašeho potenciálu. Dále nabízíme výživové poradenství pro dlouhověkost formou osobní konzultace nebo například vzdělávací videa v oblasti ekonomiky, peněz a kryptoměn.

Díky naší početné komunitě nakupujeme kurzy s množstevní slevou, takže u nás můžete ušetřit až 20 000 Kč oproti přímému nákupu z oficiálních stránek kurzů.

 

www.charlieacademy.cz