Vítejte na planetě Illuvium – roztříštěném světě plném krásy a zázraků! Cestujte rozlehlou a rozmanitou krajinou a chytejte nebezpečné nestvůry. Ovládněte je a bojujte s nimi v arénách nebo s nimi obchodujte prostřednictvím illuviální burzy!

Illuvium je decentralizovaná, sběratelská hra s tokenizovanými předměty typu „auto battler“ (postavy jsou vyslány do boje a na základě jejich schopností či vlastností bojují v daném kole samy od sebe) postavená na síti Ethereum.

Díky integraci mnohonásobně škálovatelného řešení Immutable-X na druhé vrstvě získají hráči nulové transakční poplatky za gas při mintování nebo směně věcí ve hře, kdy transakce budou realizovány během několika mikrosekund – to vše při zachování plného vlastnictví daného tokenu.

Celý svět ikonických, sběratelských postaviček NFT (tzv. nezaměnitelných tokenů) navržených nejtalentovanějšími světovými umělci, máte na dosah ruky.

Hledejte ultra vzácné Illuvials vyrobené dosud nevídanou technikou 4D holografického stínování.

Illuvium nabízí své komunitě jedinečnou příležitost objevovat, sbírat, bojovat a získávat vzácné herní předměty a obchodovat s nimi.

Mechanismy DeFi (decentralizované finanční služby) navíc umožňují vyplácet poplatky získané v rámci herní burzy držitelům uzamčených tokenů ILV do stakingu výměnou za poskytnutí likvidity a další distribuci zdrojů likvidity tokenu ILV pro řízení komunity Illuvia*.

(*S DeFi jsou spojena určitá rizika, zejména riziko stakingu tokenů a smart kontraktů; konfigurace kontraktů se průběžně vyvíjejí a podléhají změnám a náladám vyjádřeným komunitou projektu Illuvium.)

Kieran a Aaron Warwickovi, zakladatelé DAO Illuvium, jsou mladší bratři zakladatele Synthetixu Kaina Warwicka a společně nabízejí rozmanitou škálu dovedností v oblasti her a kryptoměn.

Událost související s genezí tokenu Illuvium se uskutečnila** koncem prvního čtvrtletí roku 2021 a další podrobnosti budou brzy následovat.
(**Tato akce ICO proběhla na konci března, kde bylo tvůrci hry prodáno milion tokenů ILV v ceně 50 USD za jeden.)

Svět Illuviánů

Představení hry

Illuvium je příběhově orientovaná průzkumná hra v otevřeném světě. V jedinečné kombinaci sci-fi a fantasy cestujete z místa na místo, bojujete s Illuviály, chytáte je a využíváte je jako součást svého týmu, který si v průběhu hry sestavujete.

Kombinuje prvky tradičních sběratelských RPG her s bojovými mechanismy, které známe z populárního žánru “auto battler”. Hra je zároveň nenáročná i pohlcující a hráči v ní mohou strávit tolik času, kolik si jen přejí.

Úspěch hráče závisí na vytvoření strategicky co nejlepšího, různorodého týmu.

V herním světě Illuvia se skrývá několik větších tajemství, která budou postupem času objevována jak jednotlivými hráči, tak komunitou jako celku.

Hra je plánována jako odrazový můstek pro sérii dalších titulů, které zahrnují řadu žánrů a každý z nich je vázán na základní herní aktivum: NFT Illuvials.

Evoluce Illuviánů

Co jsou Illuviálové?

Pravá podstata Illuviálů není zcela objasněna, ale ví se, že jsou to bohům podobná stvoření, která se potulují po zničené planetě. Postupem času rostou a vyvíjejí se, a nabývají nových, mocnějších podob.

Každý Illuvial má zvláštní vztah k určitým prvkům v okolním světě, díky čemuž je v některých situacích mocnější než v jiných. Proto budete odměněni, když si přidáte do sbírky Illuviály, kteří využívají silné stránky vašeho stávajícího týmu.

Někteří Illuviálové jsou běžnější než jiní, přičemž ty nejvzácnější kousky téměř nikdo neviděl, natož aby je chytil.

Síla Illuviálů se také liší a tak trochu souvisí s jejich vzácností.

Pokud se vám je podaří porazit v bitvě, můžete je sbírat do tzv. střepů (Shards) uložených na blockchainu.

Pokud nemáte na hraní mnoho času, ale přesto chcete mít silný balíček, pak zamiřte na burzu, kde si můžete Illuviály koupit od ostatních hráčů.

Hledejte vzácné lesklé, zlaté nebo holografické úlovky. Ty jsou mnohem méně běžné a mnohem cennější.

Ultra-vzácný 4D holografický obraz ve světě Shard

První ze série her představí několik regionů, každý se svou vlastní biodiverzitou, které se budou časem rozšiřovat.

Co si vyberete? Budete v arénách dominovat díky svým taktickým schopnostem, nebo si vytvoříte sbírku, kterou vám budou ostatní závidět?

Anebo vyřešíte největší záhadu ze všech: Co je to Illuvium?

https://illuvium.io/
https://twitter.com/illuviumio
https://discord.gg/tbg99zEnJc

Pro další informace, zůstaňte na příjmu!

Převzato z : medium.com